Ana Sayfa

       

Firma Profili

       

Kanopi

     

Tonoz

       

Yıkama Yeri

       

Yapım Safhası

     

Grafik-Tasarım

     

İletişim

 

<< Firma Profili  >>

 
KARTMETAL; Akaryakıt istasyonları yapım sektöründe faaliyet göstermektedir.

20 yılı aşan hizmet sürecinde tecrübeli ve teknik personeli  ile pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

Firmamız; Her türlü kanopi, çelik konstrüksiyon imalat ve montajı , akaryakıt inşaat ve sanayi yapıları sektöründe  uzmanlaşmış kadrosuyla sektöre sağlam ve modern yapılar kazandırmaktadır.

Petrol istasyonlarının kurumsal kimliğine yönelik reklam tabelası, yönlendirme levhaları, totem, tonoz çelik bina, bina dış cephe kurumsal giydirme, ada ve ada bariyeri, aluminyum galvaniz çatı kaplama sistemleri de yapmaktadır.

2009 yılında yenilenen yüzüyle Karmetal Yapı, kurumsallaşma yolunu tercih etmiş ve kurumsal kimliğe kavuşmuştur.

Kalıcı olmak, sürekliliği sağlamak, kaliteli hizmet sunmak, devamlı kendini yenileyen bir firma kültürü oluşturmak adına yapılan bu girişimle sektöründe farklı ve saygın bir yer kazanmaya başlamıştır. Sektöründe öncü firmalar arasında yerini hızla almaya başlayan Karmetal Yapı, yüksek kalitede yapılar inşa edeceğinin de haberini vermektedir.

Vizyon ; Sürekli değişen ve gelişen teknolojiyi takip ederek müşteri ihtiyaçlarına en kısa sürede çözüm sunan; yüksek kaliteli, güvenli ve estetik yapılar inşa eden uluslararası bir marka olmak.

Misyon ; Güveni, kaliteyi, müşteri memnuniyetini son teknolojiye sahip ekipman, tecrübe ve referanslarımızla birleştirerek kurumsal kimliğimizden taviz vermeden çağdaş yaklaşımlı modern yapılar inşa etmek. 

Kalite Politikası ; Kurumsallaşmayı hedeflemiş olmanın özgüveniyle marka kimliğimize uygun yapıyı çalıştığımız faaliyet alanlarımızın her aşamasında benimsemek,
Güven, kalite, müşteri memnuniyeti anlayışını ilke edinerek sahip olduğumuz 20 yıllık tecrübelerimiz ve referanslarımızla birleştirmek,
Her biri kendi alanında uzman kadrosuyla, en son teknolojiden faydalanarak çağdaş yaklaşımlı çevreye ve insana duyarlı yapılar inşa etmek,  
Toplam kalite yönetim sistemini uzman kadro eşliğinde proje ve proje bitimine kadar uygulamak.